Wczytuję dane...
Wyróżnienia

Odznaczenia i nagrody dla Noble Lashes

W czwartek, 4 października 2018 roku, odbyło się Małopolskie Forum Obsługi Inwestora na którym zdobyliśmy Małopolską Nagrodę Gospodarczą, jest to honorowe wyróżnienie, które odebraliśmy z rąk Marszałka Województwa Małopolskiego, Jacka Krupy. Celem nagrody jest promowanie najlepszych przedsiębiorców Województwa Małopolskiego oraz inspirowanie ich rozwoju, promowanie postaw proinwestycyjnych i konkretnych dokonań innowacyjnych oraz zwiększenie konkurencyjności między przedsiębiorcami. - czytamy na stronie Małopolska Innowacyjna.

Małopolska Nagroda Gospodarcza dla Noble LashesMałopolska Nagroda Gospodarcza

W czerwcu burmistrz Olkusza, Roman Piaśnik wręczył nam nagrodę Trojak OlkuskiNagroda Trojak Olkuski została ustanowiona po to, byśmy potrafili doceniać lokalnie te firmy, które dają miejsca pracy i pomagają w rozwoju Gminy Olkusz. Doceniamy innowacyjność, rzetelność i osiągnięcia na rynku krajowym oraz zagranicznym. Bardzo dobrze wiem, jak wiele pracy Państwo wkładają, aby odnieść sukces. Dziś mam okazję, by powiedzieć wszystkim Państwu: gratuluję i dziękuję – mówił podczas gali wręczenia nagród burmistrz Olkusza.

Noble Lashes, trzy statuetki
e-Gazele Biznesu, Małopolska Nagroda Gospodarcza, Trojak Olkuski

Zostaliśmy wyróżnieni również w raporcie "The New European Tigers" Deloitte'a, który ukazał się w marcu 2018 roku. "The New European Tigers" to raport od Deloitte i PayPal, w którym przyjrzano się 13 rynkom Europy Środkowo-Wschodniej. W gronie wymienionych firmy znalazła się również nasza marka. W raporcie można przeczytać o początkach naszej firmy, budowaniu marki oraz rozwoju firmy w internecie. 

Raport europejski The New European Tigers Noble LashesRaport "The New European Tigers"
W 2017 roku znaleźliśmy się na pierwszym miejscu prestiżowego rankingu e-Gazele Biznesu 2017, jest to pierwsze tak duże wyróżnienie dla naszej marki, dlatego jest dla nas szczególnie ważne. Ranking e-Gazele Biznesu to ranking najdynamiczniej rozwijających się małych i średnich firm e-commerce. 

Noble Lashes zwycięża ranking e-Gazele Biznesu
e-Gazele Biznesu