Wczytuję dane...
Stylizacja brwi

Laminacja brwi - wszystko co musisz wiedzieć!

Piękny, bujny i symetryczny łuk brwiowy to najlepszy sposób na podkreślenie spojrzenia i urody twarzy. Właśnie tak ważna jest architektura i geometria brwi oraz ich odpowiednia stylizacja, czyli regulacja, henna, laminacja, a nawet rekonstrukcja. Prowadzisz własny salon? Z pomocą organizowanych przez Noble Lashes szkoleń oraz dostępnych w naszym sklepie wysokiej jakości kosmetyków i akcesoriów będziesz mogła wprowadzić do swojej oferty profesjonalną stylizację brwi i zdobyć jeszcze więcej klientek. Sprawdź, czego nauczysz się w trakcie naszego kursu!

 

Regulacja brwi – precyzja na pierwszym miejscu

Choć w trendach króluje naturalność, to regulacja brwi jest nadal jedną z najchętniej wybieranych usług w profesjonalnych salonach. Z jej pomocą można pozbyć się niechcianych, rosnących poza łukiem włosków, wyrównać asymetrię między łukami lub nadać brwiom wymarzony kształt. W trakcie zabiegu szczególnie ważna jest odpowiednia pęseta oraz precyzja i doświadczenie stylistki. Przed przystąpieniem do niego konieczne jest również wyznaczenie odpowiednich punktów rozpoczęcia, zakończenia i załamania łuku. Informacje o tym, jak je oznaczyć i jak przebiega regulacja brwi, możesz poznać podczas naszego kursu stylizacji brwi!

 

Henna brwi – naturalny sposób na stylizację łuku

Jedną z popularnych metod stylizacji łuku brwiowego jest henna. Zabieg dostępny w profesjonalnych salonach kosmetycznych jest doskonałym sposobem na podkreślenie i stylizację włosków. W jego trakcie wykorzystuje naturalne kosmetyki, które pozwalają na uzyskanie subtelnego i jednocześnie trwałego efektu. Makijaż utrzymuje się na brwiach nawet od 2 do 4 tygodni. Chcesz rozpocząć swoją przygodę z henną pudrową lub żelową? Z pomocą przychodzą dostępne w naszym sklepie internetowym kosmetyki oraz kurs stylizacji brwi, podczas którego nauczysz się, jak przebiega zabieg i jak prawidłowo go wykonać.

 

Henna żelowa Refectofil

Oprócz pracy z klasyczną henną pudrową i żelową podczas organizowanego przez nas kursu stylizacji brwi poznasz bliżej preparat znanej i cenionej przez stylistki firmy RefectoCil. Farba popularnej marki pozwala na uzyskanie efektu podkreślenia bez użycia kosmetyków, a do tego w bardzo małym stopniu farbuje skórę. Dzięki temu z powodzeniem można stosować ją także do stylizacji rzęs. Co więcej, henna żelowa RefectoCil jest dostępna w różnych wariantach kolorystycznych. W trakcie naszego szkolenia pokażemy Ci, jak przygotować preparat i w jaki sposób wykonać zabieg.

 

Jak przebiega henna brwi?

Aby zabieg przy użyciu henny żelowej lub pudrowej przyniósł oczekiwany efekt, konieczne jest jego prawidłowe wykonanie. W jaki sposób? Przed przystąpieniem do aplikacji preparatu z barwnikiem należy posmarować okolice łuku wazeliną lub tłustym kremem, aby uniknąć pofarbowania skóry. Hennę pudrową miesza się z odrobiną wody utlenionej, podczas gdy henna żelowa może być od razu aplikowana na brwi. W tym celu warto skorzystać z patyczka kosmetycznego, a następnie precyzyjnie rozprowadzić na włoskach. Po 5-10 minutach preparat należy zmyć przy użyciu namoczonego ciepłą wodą płatka kosmetycznego. Ostatnim krokiem jest regulacja brwi i gotowe!

 

Laminacja brwi krok po kroku

Laminacja brwi to zabieg, dzięki któremu w ciągu kilkunastu minut można poskromić niesforne włoski. Innowacyjna i zaawansowana metoda stylizacji umożliwia nie tylko ich ułożenie, ale także zmianę kierunku wzrostu. Na tym jej zalety się nie kończą! Usługa, podczas której wykorzystuje się działanie kwasu tioglikolowego, to również świetny sposób na odżywienie i dogłębną regenerację włosków oraz poprawę ich elastyczności i ogólnej kondycji. Prawidłowo wykonana laminacja brwi pozwala na zmianę kształtu łuku, przy jednoczesnym zapewnieniu odpowiedniego natłuszczenia i blasku. Nie może zabraknąć jej w ofercie Twojego salonu!

 

Odkryj sekrety stylizacji brwi z Noble Lashes!

Chcesz rozszerzyć ofertę swojego salonu o regulację i laminację brwi oraz hennę pudrową i żelową? W takim razie zapraszamy do skorzystania z naszych szkoleń, podczas których nauczysz się tego i jeszcze więcej! Nasi specjaliści przeprowadzą Cię krok po kroku przez tajniki precyzyjnego wyrywania włosków, uzyskiwania perfekcyjnej architektury i geometrii brwi czy wykonywania henny żelowej i pudrowej. Kurs obejmuje zarówno część teoretyczną, jak i praktyczną, w trakcie której możesz spróbować swoich sił w stylizacji łuku na modelkach. Zapraszamy!