Wczytuję dane...
Informacje

Masz pytania odnośnie kursów / szkoleń z przedłużania rzęs?

Wejdź w link i zaciągnij informacji u Instruktora z Twojej miejscowości KLIKNIJ.

Sylwetki Instruktorów możesz poznać tu KLIKNIJ.

Przeczytaj również informacje na temat konkretnych kursów

Nasze szkolenia przeprowadzane są wyłącznie przez wyszkolone instruktorki z wieloletnim stażem. Szkolenie opiera się na zdobyciu praktycznych umiejętności jak również wiedzy teoretycznej.

Kursanci mają do dyspozycji w pełni wyposażone stanowiska pracy w wysokiej klasy urządzenia, akcesoria i produkty Noble Lashes.

Jesteśmy instytucją szkoleniową działającą na podstawie Rozporządzenia Ministra Gospodarki i Pracy (Dz. U. Nr 236, poz. 2365), a nasze certyfikaty są rozpoznawane na terenie całej Unii Europejskiej. Każdy certyfikat jest dwujęzyczny polsko-angielski.

 

Każdy uczestnik naszego szkolenia uprawniony jest do zakupów z 5% rabatem na produkty do przedłużania rzęs, których Noble Lashes jest producentem. Zniżka obowiązuję w sklepie www.noblelashes.pl, przyznawana jest każdemu kursantowi imiennie i jest wieczna (wielorazowa). Aby ją uruchomić prosimy skontaktować się z działem obsługi klienta.

 

O ceny szkoleń pytaj naszych instruktorów

obrazekSzkolenie podstawowe indywidualne 

obrazekSzkolenia podstawowe grupowe

obrazekKurs doszkalający

Skierowany jest dla osób, które chciałyby pogłębić wiedzę w zakresie aplikacji rzęs (min.  metodą 1:1, 2:1, przedłużania rzęs powieki dolnej), jak również nauczyć się najbardziej właściwego doboru materiału do stanu i kondycji naturalnych rzęs klientki. 

Jeżeli odbyłaś już jakiś kurs przedłużania rzęs jednak czujesz, że nie był on w pełni profesjonalny i masz pewne braki i wątpliwości, kurs ten skierowany jest właśnie do Ciebie.

 

Szkolenie instruktorskie 

 

Szkolenie instruktorskie skierowane jest do doświadczonych stylistek rzęs. Po odbyciu szkolenia instruktorskiego otrzymasz tytuł licencjonowanej instruktorki Noble Lashes. Będziesz mogła przeprowadzać szkolenia pod naszą marką oraz wydawać certyfikaty. Otrzymasz specjalny cennik, z preferencyjnymi cenami naszych produktów.

Aby zapisać się na szkolenie instruktorskie konieczne jest posiadanie wiedzy i umiejętności na poziomie innych naszych instruktorów. Należy mieć ukończone w Noble Lashes przynajmniej jedno szkolenie, trzeba mieć opanowaną metodę 1:1, metody objętościowe, stylizację dolnych rzęs (znajomość stylizacji brwi mile widziana).

Koszt szkolenia instruktorskiego to 4000 zł

 

Szkolenia są certyfikowane, każdy uczestnik, który pomyślnie przejdzie szkolenie otrzyma certyfikat nadający tytuł licencjonowanego stylisty lub instruktora rzęs Noble Lashes.

 

Masz pytania odnośnie szkoleń? Wejdź w link i zaciągnij informacji u instruktora z Twojej miejscowości KLIKNIJ