Wczytuję dane...

Cleanery, Primery

Aplikacja rzęs syntetycznych to znakomity sposób na zagęszczenie, wydłużenie i przyciemnienie naturalnych rzęs. Przedłużanie rzęs należy wykonywać w odpowiednich warunkach, korzystając z profesjonalnych i bezpiecznych produktów. Niezbędnymi preparatami, w które trzeba się zaopatrzyć, są cleaner i primer do rzęs. Pierwszy z nich służy do oczyszczenia i odtłuszczenia naturalnych rzęs przed zabiegiem. Drugi to natomiast baza podkładowa zwiększająca przyczepność rzęs naturalnych do sztucznych. Zarówno cleaner do rzęs, jak i primer to preparaty zapewniające trwalszą stylizację.

Cleaner do rzęs - co to takiego?

Profesjonalna aplikacja sztucznych rzęs powinna rozpoczynać się od dokładnego oczyszczenia tych, którymi kobietę obdarzyła natura. Konieczne jest usunięcie makijażu i wyczyszczenie brzegów powiek. Te czynności higieniczne muszą zostać przeprowadzone bardzo dokładnie. W tym celu używa się preparatów do pielęgnacji oczu, a następnie cleanera do rzęs, czyli specjalnego środka do odtłuszczania. Odtłuszczone muszą zostać zarówno górne, jak i dolne rzęsy, ponieważ jest to pierwszy krok do uzyskania spektakularnego i trwałego efektu. Cleanery do rzęs od marki Noble Lashes to sprawdzone, bezpieczne, trwałe i skuteczne produkty, w które zaopatrują się profesjonalne stylistki. Tobie również polecamy ten wybór!

Czym dokładnie jest primer do rzęs?

Zawodowi styliści doskonale wiedzą, że trwałość zabiegu, jakim jest przedłużanie rzęs metodą 1:1 czy objętościową, uzależniona jest od doboru odpowiednich produktów. Jeśli jesteś początkującą kosmetyczką, pamiętaj, że kluczem do sukcesu są umiejętności, doświadczenie, a także sprawdzone produkty kosmetyczne, które możesz kupić w naszym sklepie w atrakcyjnej cenie. Oferujesz klientkom zabieg przedłużania rzęs? Nie zapominaj, jak ważne są czynności przygotowujące rzęsy do aplikacji. Primer do rzęs to niezbędny preparat zwiększający ich przyczepność. Należy stosować go po uprzednim użyciu cleanera. Primery warto pochwalić za doskonałą właściwość - szybsze wiązanie kleju.

Skuteczny skład cleanera do rzęs

Cleaner do rzęs od marki Noble Lashes to produkt, który ma pozytywny wpływ na skuteczność przedłużania rzęs. Już sama nazwa wskazuje, że jego zadaniem jest oczyszczanie i mycie. W praktyce nie jest inaczej. Preparat ten odtłuszcza rzęsy naturalne z substancji oleistych znajdujących się w kosmetykach do oczu oraz z sebum i łoju. W składzie cleanera na pierwszym miejscu jest woda. Jest jej najwięcej, ponieważ odpowiada ona za dokładne rozpuszczenie reszty składników. Zapewnia również ciekły stan preparatu. Następny składnik to alkohol, który usuwa z rzęs tłuste substancje i odpowiada za odparowanie wody i pozostawienie rzęsy suchej. Substancja o nazwie AA to kwas arachidonowy mający właściwości zmiękczające. W składzie cleanera do rzęs znajdują się także silany, czyli związki krzemu z wodorem.

Skład primera do rzęs a skuteczność działania

Noble Lashes to przede wszystkim szeroki wachlarz rzęs, które bez problemu można dopasować do rodzaju wybranej aplikacji, ale także szereg potrzebnych preparatów. Oferujemy primery do rzęs, czyli bazę podkładową zwiększającą przyczepność rzęs sztucznych do naturalnych. Primer stosuje się przed zabiegiem aplikacji rzęs. Po użyciu klej utrzymuje się nawet do 10 tygodni! Proponujemy wyjątkowo wydajne preparaty w atrakcyjnej cenie, które ze względu na skład cechują się wysoką skutecznością. Primery do rzęs podobnie jak cleanery zawierają wodę. Jest ona na pierwszym miejscu, czyli znajduje się jej w preparacie najwięcej. Drugi składnik to PVP - poliwinylopirolidon o funkcjach wiążących. Primer ma za zadanie pokryć rzęsy polimerami tworzącymi podczas przyklejania rzęs trwałe wiązania. Etanol znajdujący się w primerach do rzęs pełni funkcję rozpuszczalnika dla PVP.

Cleanery i primery do wszystkich rodzajów rzęs

Cleanery i primery do rzęs od Noble Lashes to preparaty nadające się do wszystkich rodzajów rzęs. Polecamy Cleaner Łagodny i Cleaner Truskawkowy oraz Primer White, Primer Łagodny i Primer w Sprayu. Produkty spełniają oczekiwania naszych klientek bez względu na to, czy są one indywidualnymi kosmetyczkami, prowadzą salon czy też dokonują zakupu produktów do przedłużania rzęs na własny użytek. Jeśli satysfakcjonuje Cię bycie stylistką rzęs, ukończyłaś pierwsze szkolenie lub dopiero zastanawiasz się nad taką drogą zawodową, Noble Lashes ma dla Ciebie dużą ilość ciekawych i sprawdzonych produktów, przyczyniających się do lepszej jakości pracy. Wybrałaś już cleaner do rzęs, i któryś z primerów naszej produkcji? Świetnie! Czas na wybór rzęs! Sprawdź nasze bestsellery: rzęsy Russian Volume, rzęsy Mink Express i rzęsy Eco Volume Lashes

Rzęsy Russian Volume to odpowiedź na stylizację metodami objętościowymi. Łatwo układają się w przepiękne wachlarze i nie ulegają odkształceniom.

Rzęsy Mink Express doskonale komponują się z naturalnymi rzęsami. Wyróżniają się efektownym połyskiem i miękkością oraz zapewniają fantastyczny efekt.

Rzęsy Eco Volume Lashes zostały stworzone z myślą o stylistkach poszukujących profesjonalnych rzęs do aplikacji, którym nie jest obojętna ochrona środowiska.

Pielęgnacja rzęs po zabiegu przedłużania - udzielaj rad swoim klientkom!

Dla klientek salonów kosmetycznych ważny jest profesjonalizm, bezpieczeństwo i zadowalający efekt zabiegu. Jako stylistka rzęs musisz rzetelnie wykonywać swoją pracę i używać wyłącznie najwyższej jakości profesjonalnych produktów do przedłużania rzęs oraz sprawdzonych preparatów, takich jak cleanery czy primery do rzęs. Powinnaś zapewniać klientkom fachowe porady dotyczące pielęgnacji rzęs po zabiegu przedłużania. O trwałości aplikacji decyduje pierwsze 48 godzin po zabiegu. W tym czasie najlepiej darować sobie jakąkolwiek ingerencję. Przez 4 godziny po doklejeniu rzęs unikać kontaktu z wodą.

Wyprawka stylistki rzęs od Noble Lashes - produkty w najlepszych cenach

Noble Lashes to sklep internetowy oferujący produkty kosmetyczne własnej marki, takie jak wiele rodzajów rzęs, cleanery do rzęs, primery do rzęs, removery, pęsety czy akcesoria. Skompletowanie wyprawki stylistki z pomocą naszej oferty nie stanowi najmniejszego problemu. Przygotowaliśmy ją z myślą o stylistkach i kobietach poszukujących wysokiej jakości kosmetyków i akcesoriów do przedłużania rzęs. Stawiamy na niezawodne produkty i najlepsze ceny, dlatego naszego sklepu nie opuścisz z pustymi rękami. Mamy nadzieję, że zostaniesz stałym klientem, zwłaszcza że wiele kosmetyków oferujemy w obniżonych cenach. Sprawdź kategorię - Promocje, a być może znajdziesz w niej potrzebny Ci produkt.

Profesjonalny salon przedłużania rzęs - tylko z bezpiecznymi produktami od Noble Lashes

Profesjonalnie urządzony salon kosmetyczny, w którym wykonujesz zabiegi przedłużania rzęs, powinien wyróżniać się sprawdzonymi i bezpiecznymi produktami. W trosce o zadowolenie Twoich klientek polecamy wybrać kosmetyki i akcesoria od Noble Lashes. Cieszą się one popularnością i satysfakcjonują zarówno stylistki rzęs, jak i klientki salonów. Proponujemy wyłącznie bezpieczne produkty, na przykład cleaner do rzęs, który nie podrażnia oczu czy kleje sekundowe lub hipoalergiczne. Wszystkie produkty oferujemy w atrakcyjnych cenach, dzięki czemu wyposażysz swój salon, nie wydając dużej kwoty.

Noble Lashes to również raj dla indywidualnych kosmetyczek

Jeśli nie prowadzisz salonu i jesteś indywidualną kosmetyczką lub taką, która dopiero rozpoczyna przygodę w branży beauty, Noble Lashes poleca Ci wiele profesjonalnych produktów. W trosce o skuteczność i profesjonalizm aplikacji rzęs nie zapomnij, że pierwszy krok do sukcesu to dobry cleaner do rzęs, który dokładnie je oczyszcza i odtłuszcza. Polecamy Cleaner Łagodny Noble Lashes oferowany w opakowaniu o pojemności 15 ml lub Cleaner Truskawkowy Noble Lashes w sprayu o pojemności 40 ml. Pod ręką miej ułatwiający pracę stylistki primer do rzęs, która zwiększa przyczepność pomiędzy rzęsą naturalną a sztuczną oraz sekundowy klej, pęsetę, taśmy i płatki.

Niestety nie znaleziono produktu!

1. Sprawdź poprawność zapytania i spróbuj ponownie.
2. Ogranicz szukane słowa do jednego lub dwóch.
3. Podaj ogólną nazwę produktu, którego szukasz. Później będziesz mógł ograniczyć wyniki wyszukiwania korzystając z zaawansowanych filtrów.