Wczytuję dane...
Pytanie do Instruktora

Pytanie do Instruktora to kanał z filmami, w którym doświadczeni instruktorzy odpowiadają na najczęściej zadawane pytania z dziedziny przedłużania rzęs.

Instruktorzy firmy Noble Lashes są najbardziej rozchwytywanymi szkoleniowcami w branży przedłużania rzęs. Dzięki nowemu kanałowi "Pytanie do Instruktora" będziecie miały okazję wysłuchać ich uwag i porad zupełnie za darmo. Uzupełnicie i poszerzycie swoją wiedzę, jak również zadacie pytanie, na które w kolejnym odcinku odpowie Instruktor Noble Lashes.

Wszelkie nurtujące Was kwestie, na które nie możecie znaleźć odpowiedzi, możecie przesłać wchodząc na stronę programu "Pytanie do Instruktora". Spośród przesłanych pytań Instruktorzy wybiorą te najczęściej zadawane i odpowiedzą na nie w kolejnych odcinkach.

Wśród wszystkich osób zadających pytania oraz lajkujących fanpage programu rozlosowane zostaną nagrody niespodzianki. Wejdź na stronę programu już teraz i obejrzyj między innymi odcinki o tym, jak prawidłowo dobrać rzęsy sztuczne do naturalnych, jak radzić sobie z alergiami oraz czym różnią się od siebie rzęsy Silk i rzęsy Mink.

Odpowiedzi na te i inne pytania znajdziecie na stronie programu. Śledźcie również fanpage i bądźcie na bieżąco z nowymi filmami.

Link do kanału "Pytanie do Instruktora"