Wczytuję dane...

Rzęsy z norek zastępujemy syntetycznymi dla dobra nas wszystkich!

Rzęsy naturalne są stopniowo wypierane z rynku przedłużania rzęs (i dobrze!) przez różnorodne oraz atrakcyjne cenowo rzęsy syntetyczne. Wybieranie rzęs sztucznych zamiast rzęs z norek jest nie tylko korzystne cenowo, ale również sprzyja ochronie środowiska naturalnego.

Mówimy nie dla rzęs z norek

Bardzo zależy nam na losie wszystkich zwierząt, które mogłyby ucierpieć podczas pozyskiwania rzęs naturalnych. W trosce o nie zdecydowaliśmy się na całkowite wycofanie z naszej oferty naturalnych rzęs. Co więcej, na naszej stronie znajduje się szeroka oferta rzęs syntetycznych, miedzy innymi rzęsy Mink Express, Russian Volume, Mink Smart, Flat Cashmire oraz Camelia.

Sztuczne rzęsy nie muszą być gorsze!

Mink Express - to rzęsy niezwykle delikatne, dzięki innowacyjnej metodzie tworzenia przypominają rzęsy naturalne. Idealnie sprawdzą się do metody 1:1 oraz metod objętościowych.

Russian Volume - innowacyjne rzęsy stworzone z myślą o metodzie objętościowej, dzięki zwężonej podstawie idealnie nadają się do tworzenia kępek.

Mink Smart - to rzęsy syntetyczne, które charakteryzuje piękny profil, delikatny połysk i miękkość.

Flat Cashmire - rzęsy są delikatnie spłaszczone, dzięki temu sprawiają wrażenie grubszych, ważąc zdecydowanie mniej. Są bardzo delikatnymi rzęsami syntetycznymi.

Rzęsy Camelia - to rzęsy syntetyczne o zróżnicowanej długości. Dzięki swojej wyjątkowej strukturze są niezwykle lekkie i delikatne.


Rzęsy syntetyczne Russian Volume

PBT - materiał do wytwarzania rzęs syntetycznych

Materiał PBT znany w przemyśle elektronicznym, pierwotnie stosowany był jako warstwa izolacyjna, z czasem stał się materiałem niezbędnym w produkcji syntetycznych rzęs. W przeszłości do zabiegu przedłużania rzęs były wykorzystywane tylko naturalne materiały, między innymi tworzono rzęsy z futra norek.

Dzięki innowacji w produkcji rzęs syntetycznych naturalne rzęsy z norki stały się mniej popularne. Dziś rzęsy naturalne z norek goszczą w niektórych salonach, jednak rzęsy syntetyczne dzięki swojej innowacyjności cieszą się dużo większą popularnością.

Sztuczne rzęsy to też Norki!

Ciekawym zjawiskiem jest nazewnictwo rzęs syntetycznych, obecnie bardzo wiele sztucznych rzęs przyjmuje nazwy Mink lub Norki. Nazwa "rzęsy z norek" wpisała się w historię przedłużania rzęs, dlatego taka nazwa funkcjonuje do dziś. Obecnie rzęsy sztuczne są stylizowane na naturalne, dzięki temu nie wspieramy produkcji naturalnych rzęs.

Na stronie Noble Lashes każda stylistka znajdzie odpowiedni dla siebie rodzaj rzęs syntetycznych. Niezwykle ważne jest dopasowanie rzęs do swojej pracy oraz aplikacji, które wykonuje się najczęściej. Rzęsy syntetyczne są niezwykle przystępne cenowo. Dzięki wielu innowacjom oraz ulepszeniom tworzą zdecydowanie lepszy efekt niż rzęsy z naturalnego włosia norki.


Aplikacja wykonana rzęsami syntetycznymi