Wczytuję dane...
CSR

Działania społeczne Noble Lashes to motor napędowy na rzecz dobra. Nie od dziś współpracujemy z organizacjami i instytucjami działającymi na rzecz potrzebujących. Robimy to, bo chcemy zmieniać świat wokół nas na lepsze.

Jedynie poprzez odpowiedzialne prowadzenie firmy i dbanie o nasze otoczenie możemy być pewni, że przynosimy istotne i ważne zmiany.

Noble Lashes dla zwierząt

Systematycznie przekazujemy karmę dla Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt, którym opiekuje się Krakowskie Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami.

W 2016 i 2017 roku pomogliśmy psom i kotom z krakowskiego schroniska. Łącznie przekazaliśmy ponad 5 ton karmy! Udało się to dzięki pomocy naszych klientek, stylistek i instruktorek, którym ogromnie dziękujemy.

Sytuacja bezdomnych zwierząt w Polsce jest niezwykle trudna. W samym tylko Krakowie jest niemal 400 bezdomnych psów. Schroniska, które opiekują się zwierzętami codziennie mierzą się z podstawowymi problemami, takimi jak ogrzanie pomieszczeń dla zwierząt i karma. Zima jest okresem największych problemów. Jak możemy pomóc? Możemy zaadoptować psiaka lub kociaka, ale także udzielać się w wolontariacie na rzecz zwierząt. Możemy również przekazywać schroniskom karmę lub pieniądze. Schroniska z wdzięcznością przyjmują każde, nawet te najmniejsze dary! Jedną z najbardziej potrzebnych rzeczy jest właśnie karma. Schroniska bardzo często również potrzebują ciepłych koców i polarów – tym bardziej w zimie.

Noble Lashes wspiera bezdomne zwierzęta - przekazujemy część dochodów na pomoc schroniskom. Być może w Waszej okolicy znajduje się schronisko, które potrzebuje pomocy. Wystarczy zadzwonić lub odwiedzić ich stronę internetową, aby poznać ich potrzeby. Wierzymy, że wspólnie możemy zmienić świat na lepsze!

Noble Lashes dla domów dziecka

Od 2017 roku współpracujemy z Domem Dziecka Stanica w Katowicach. Wychowankom placówki przekazaliśmy słodycze - wspólnie z naszymi klientkami.

W grudniu 2017 odwiedziliśmy Specjalistyczną Placówkę Opiekuńczo-Wychowawczą im. Jana Brzechwy w Krakowie. Wychowankom placówki przekazaliśmy paczki z zabawkami. Chcieliśmy podarować dzieciom odrobinę radości, tak potrzebnej, zwłaszcza w okresie świątecznym. Uśmiechy na twarzach dzieci i zaangażowanie ze strony naszej społeczności były najlepszymi nagrodami! Gdyby nie szeroki odzew naszych klientek, stylistek i instruktorek, nasze akcje świąteczne nie udałyby się.

Jeśli również chcecie podarować dzieciom radość, poszukajcie placówek wychowawczych w Waszej okolicy. Wszystkie domy dziecka stale potrzebują wsparcia, zwłaszcza materialnego. Listę domów dziecka w Polsce oraz sposoby pomocy można znaleźć na stronie www.domydziecka.org.