Wczytuję dane...
Historia firmy

Prawie każda wielka historia zaczyna się od całkowitego przypadku i tak samo było u nas. Marka Noble Lashes obecnie jest numerem #1 w branży przedłużania rzęs w Polsce. Małe wydarzenie zaowocowało wielkim sukcesem i spełnieniem marzeń właścicieli - Pawła i Karola Wojciechowskich. Opowiemy Wam jak to wszystko się zaczęło. 

 

 

W 2010 roku bracia Wojciechowscy poproszeni o import kilku produktów do zabiegu przedłużania rzęs dostrzegli zapotrzebowanie, którego działające w tym czasie firmy nie zaspokajały. To był początek pięknej i długiej drogi do rozwoju Noble Lashes. Testowanie pierwszych partii, rekrutowanie instruktorów oraz sprzedaż bezpośrednia do salonów były ogromnym wyzwaniem.

 

Branża przedłużania rzęs, choć jeszcze raczkująca, była całkowitą nowością dla Pawła i Karola, którzy dotychczas zajmowali się finansami, a w wolnych chwilach trenowali na ringu. Początki nie były łatwe. Włożyliśmy wszystkie swoje oszczędności w firmę. Pamiętam, że wybraliśmy się z bratem na rajd po salonach, próbując sprzedać nasze rzęsy. Zobaczyliśmy, że nie mamy w tym powodzenia, nie jesteśmy handlowcami, dlatego postanowiliśmy konkurować jakością i innowacyjnością produktów, aby to salony same zgłaszały się po nasze produkty. Chcieliśmy zostać Mercedesem w branży przedłużania rzęs. I udało się - mówi Paweł Wojciechowski, CEO Noble Lashes. Zaangażowanie i ciężka praca pozwoliły im na dalszy rozwój firmy.

Oś czasu Noble Lashes

Zobacz ranking e-gazele 


Szkoleniowcy
 

Wraz ze wzrostem firmy rozwijał się zespół Instruktorów Noble Lashes. W chwili obecnej możemy pochwalić się 41-osobowym składem wyjątkowych stylistek. Instruktorzy naszej marki słyną ze swoich umiejętności, zaangażowania, charyzmy i indywidualnego podejścia do kursantek. Nie przypadkowo nasze Instruktorki są określane mianem najlepsze z najlepszych.

Proces rekrutacji na stanowisko instruktorskie składa się z kilku etapów i testów. Na samym początku odbieramy kartę zgłoszeniową wraz ze zdjęciami prac, które dokładnie oceniane są przez aktualny skład instruktorski. Na podstawie ocen i opinii dana stylistka przechodzi do następnego etapu. Jeśli chciałabyś sprawdzić swoje umiejętności i dołączyć do zespołu #nobleteam zapraszamy do przesłania zgłoszenia - wyślij zgłoszenie

 

Edukacja

W Noble Lashes stawiamy na edukację i wsparcie kursantki podczas każdego etapu nauki. Między innymi dlatego terminy szkoleń u naszych Instruktorek planowane są z tak dużym wyprzedzeniem. Każda z naszych Instruktorek traktuje kursantkę indywidualnie i na podstawie wspólnych ćwiczeń ocenia jej umiejętności. Unikalne skrypty szkoleniowe pozwalają naszym Instruktorkom na większe dopasowanie się do zapotrzebowań kursantki i odpowiedzi na każde z nurtujących ją pytań.

Do 2019 roku przeszkoliliśmy blisko 11 tysięcy kursantek. Liczba chętnych na szkolenia stale rośnie, a my bardzo cieszymy się, że możemy uczestniczyć w drodze stylistki do nowej kariery.

Suma szkoleń Noble Lashes

 

Produkcja

Na ten moment produkty z naszej oferty są produkowane w Polsce oraz Korei. Produkty pochodzące z Korei są wytwarzane ręcznie, ze szczególną starannością i dbałością o detale. Decydujemy się na produkcję tylko u zaprzyjaźnionych producentów, którzy zachowują normy jakości. Podstawą dla nas są przyjacielskie relacje i wizyty w naszych fabrykach, aby mieć pewność, że produkty spełnią oczekiwania nasze i naszych klientów. Wraz z ciągłym rozwojem staramy się zwracać ku świadomym rozwiązaniom produkcyjnym, które zaprocentują w przyszłości. Pierwszym z nich było wprowadzenie przez nas w 2019 roku rzęs Eco Volume Lashes. Ulepszone paski rzęs dopieszczone nowoczesnymi rozwiązaniami, umieściliśmy w 100% biodegradowalnym opakowaniu. Papier Kraft, który tworzy eco paletkę jest materiałem pochodzącym z recyklingu. Pozyskiwany przez naszą (i nie tylko) branżę karton służący np. do wysyłek, stał się teraz podstawą naszych opakowań i wypełnień paczek. To niesamowite, że możemy dać pozornie bezużytecznym materiałom drugie życie. W ekologicznym spojrzeniu na biznes zachwyca nas większa świadomość wykorzystania surowców i dbałość o każdy z etapów produkcyjnych.

Obecnie stawiamy swoje pierwsze kroki tworząc linię Polish Premium Quality. To kolekcja, która wyróżnia się unikalnością receptur, naturalnymi składami i polską produkcją. Dodatkowym powodem do dumy jest dla nas fakt, że to pierwsza tego typu inicjatywa w branży przedłużania rzęs w Polsce. Ufamy, że tylko takie działania mogą przynieść nam lepsze jutro. Choć jako średniej wielkości firma nie wpływamy bezpośrednio na sytuację ekologiczną na świecie, wierzymy, że nawet mała zmiana ma znaczenie.

Tylko przez rezygnację z tworzenia nowej linii w plastikowych paletkach udało nam się zminimalizować produkcję plastiku w przybliżeniu o 5 ton. To na światową skalę może wydawać się niewielkim osiągnięciem, jednak dla nas to sygnał do dalszego działania. Bardzo nas cieszy, że staliśmy się początkiem nowej jakości w produkcji oraz przewodnikiem dla pozostałych marek, które podążają tą samą ścieżką. Zachęcamy wszystkich do wprowadzania u siebie świadomych i proekologicznych rozwiązań. Tylko razem możemy osiągnąć więcej!

 

Marka Noble Lashes często pojawia się w mediach, jesteśmy bardzo dumni z tego faktu. Zapraszamy do zapoznania się z kilkoma artykułami na nasz temat: