Wczytuję dane...
Lifting i laminacja rzęs

Kurs liftingu i laminacji rzęs

Kursy liftingu i laminacji rzęs organizowane pod marką Noble Lashes są prowadzone przez sprawdzone instruktorki, które mają wielolotni staż pracy z Klientkami. Są one również uczestniczkami wielu prestiżowych konkursów, na których osiągają najlepsze wyniki.

Opis szkolenia

Lifiting i laminacja rzęs to jeden ze sprawdzonych sposobów podkreślenia piękna urody i uatrakcyjnienia wyglądu. Zadaniem tego zabiegu kosmetycznego jest podniesienie rzęs, pogrubienie ich struktury, lekkie ściemnienie oraz dodanie witalności. Spojrzenie staje się bardziej wyraziste i atrakcyjne, przy jednoczesnym zachowaniu naturalnego wdzięku. Kurs liftingu i laminacji rzęs wyposaży w niezbędną wiedzę i umiejętności do przeprowadzania tych, obecnie najbardziej popularnych zabiegów kosmetycznych. 

Kurs liftingu i laminacji rzęs składa się z dwóch bloków. Pierwszy z nich to teoretyczne szkolenie, które daje pełen obraz dotyczący celu i przebiegu zabiegu oraz możliwych zastosowań. Drugi etap to ćwiczenia praktyczne, podczas których kursanci stosują zdobytą wiedzą w realnym zastosowaniu. 

Harmonogram szkolenia

Każda szkolenie jest indywidualne dlatego nie jesteśmy wstanie przedstawić tutaj jednego konkretnego harmonogramu - przedstawiony poniżej jest tylko przykładem. Jest to spowodowane tym, że kursanci mogą być na różnym poziomie zaawansowania i każde szkolenie jest odpowiednio dostosowywane. To wszystko po to, aby przekazać jak najwięcej wiedzy teoretycznej oraz praktycznej podczas naszego kursu.

1) Część wstępna:
a) zapoznanie z zasadami BHP, technikami sterylizacji i zabezpieczenia miejsca pracy,
b) szczegółowa rozmowa z klientem: jakie informacje będą nam potrzebne, co dyskwalifikuje możliwość przeprowadzenia zabiegu, kiedy będzie on wskazany.

2) Część teoretyczna:
a) jak przygotować pacjenta do zabiegu, czego powinno się przestrzegać przed przystąpieniem do niego,
b) charakterystyka techniki laminacji i liftingu, różnice, zastosowanie, przebieg, sposoby aplikowania, 
c) poznanie produktów wykorzystywanych podczas zabiegu,
d) cel i efekt zabiegu,
e) postępowanie po zabiegu.

3) Część praktyczna
a) praktyczne zastosowanie poznanej wiedzy, przeprowadzanie stylizacji techniką laminacji i liftingu na modelkach.

Sprawdź nasze pozostałe szkolenia:

- microblading - makijaż brwi

- przedłużanie rzęs dolnych

- rekonstrukcja brwi

- przedłużanie rzęs metodami objętościowymi

- przedłużanie rzęs metodą 1 do 1

Kursy w wybranych miastach: