Wczytuję dane...

Rzęsy do treningu

Na sukces stylistki rzęs niewątpliwie wpływ ma wiele czynników, począwszy od osobistych predyspozycji, miejsca, w którym znajduje się salon, początkowych środków, jakimi dysponuje właściciel,  a także doświadczenia, jakie zdobywa przez lata. Niezwykle ważna jest technika, precyzja i nauka wyciągana z każdego wykonanego zabiegu. Rzęsy treningowe to asortyment marki Noble Lashes stworzony z myślą o początkujących stylistkach, które chciałyby dopracować swoją technikę i podnieść kompetencje. 

Rzęsy treningowe na pasku z oferty Noble Lashes

W sklepie Noble Lashes dokładamy wszelkich starań, by asortyment był atrakcyjny dla stylistek na każdym etapie zawodowym. Z tego też względu nie mogło w nim zabraknąć rzęs treningowych. Prezentowane na naszej stronie modele pozwolą podnieść swoje kompetencje, nauczyć się nowych technik pracy oraz wypracować swoje rozwiązania. Rzęsy treningowe na pasku to propozycja dla pań stawiających w branży pierwsze kroki. Estetyczny, niewidzialny podczas naklejenia pasek sprawi, że włoski będą prezentowały się bardzo naturalnie. Z tego typu produktem można pracować na główkach treningowych.

Porcjowane rzęsy do treningu - jakość, którą docenisz

Każdej stylistce, która szlifuje swoje umiejętności, zależy na tym, by pracować na produktach jak najbardziej zbliżonych do tych, które będzie mogła zaoferować swoim klientkom. Profesjonalne narzędzia i produkty są niezwykle ważne od samego początku. Przekonania, przyzwyczajenia i wiedzę, jaką wyniesie stylistka z czasu treningowego, w większości przypadków przekładają się na dalszą pracę. Z tego też względu na naszych szkoleniach z przedłużania rzęs metodą 1:1 stawiamy na jakość, prestiż i wieloletnie doświadczenie. Po szkoleniu kursantka może zaopatrzyć się w porcjowane rzęsy treningowe o długości od 10 do 14 mm o wygięciu B i C, czyli naturalnym i lekko podkręconym. Porcje rzęs do treningu mają gramaturę 0,25 g. 

Jak bezpiecznie przedłużać rzęsy

W obliczu coraz większej popularności zabiegów przedłużania rzęs do salonów zgłaszają się panie w różnym wieku i z różnymi dolegliwościami. Profesjonalna stylistka przed przystąpieniem do zabiegu powinna przeprowadzić z klientką wywiad, dzięki któremu wyeliminuje wszelkie uczulenia oraz sprawdzi, czy np. nie występuje któryś z czynników eliminujących możliwość wykonania zabiegu. Przedłużanie rzęs to zabieg zakazany dla osób z jaskrą, klaustrofobią, infekcją organizmu i stanem zapalnym oka. Z wizyty u stylistki powinny także zrezygnować osoby z trwałą na rzęsach oraz niewielką ilością rzęs, które uniemożliwiają doczepienie rzęs syntetycznych. Warto także postawić na wysokiej klasy produkty kosmetyczne, które zminimalizują ryzyko wystąpienia uczulenia. W naszym sklepie dostępne są np. kleje hipoalergiczne.

Jakie akcesoria przydadzą się podczas zabiegu?

Podstawą zabiegu przedłużania rzęs niewątpliwie są wysokiej jakości rzęsy. Panie, które nabrały już wprawy i chciałyby zamienić rzęsy treningowe na produkt właściwy, mogą sięgnąć po jedwabne rzęsy porcjowane, rzęsy w paletkach 1:1, na pasku oraz rzęsy w kępkach. Szeroki wybór pozwoli każdej stylistce dobrać produkt idealny dla siebie, dzięki czemu w tym, co robi, będzie czuła się pewnie. Z akcesoriów usprawniających pracę polecamy uniwersalny pierścionek na klej, szczoteczkę do przeczesywania rzęs podczas zabiegu oraz kamień nefrytu, którego chłodna powierzchnia sprawia, że klej wolniej wysycha. Niezbędne okażą się także takie produkty jak pompka do osuszania kleju, lusterko pomocnicze, plastikowa tabliczka na rzęsy, czy opaska frotte, która zabezpieczy włosy i ułatwi aplikację rzęs.

Długość rzęs - czy jest taka ważna?

Wiele klientek, które po raz pierwszy decydują się na zabieg przedłużania rzęs, jest pod wrażeniem, jak wiele dostępnych jest długości, grubości i wariantów skrętu. Dlaczego wybór jest aż tak duży? Każda klientka ma bowiem inną długość i grubość rzęs naturalnych. Jeśli chcemy, by całość prezentowała się estetycznie, należy odpowiednio dopasować długość rzęs syntetycznych do naturalnych. Najlepiej, by sztuczne rzęsy były o 30% dłuższe niż włoski naturalne, wówczas efekt będzie jednocześnie imponujący i estetyczny.

Zestawy treningowe, czyli asortyment dla oszczędnych

W ramach asortymentu sklepu Noble Lashes oferujemy dwa rodzaje zestawów: startowe i treningowe. Pakiet treningowy wyposażony jest nieco inaczej w zależności od wybranego wariantu. Zestaw 1:1 to główka treningowa, rzęsy treningowe na pasku, rzęsy treningowe w woreczkach w trzech odsłonach oraz podstawka silikonowa. Zestaw Volume to okazja do wyćwiczenia techniki przedłużania rzęs metodami objętościowymi. W pakiecie znajdziesz główkę treningową, rzęsy treningowe na pasku oraz aż dwie paletki rzęs treningowych w paletkach Volume Training. Zestawy z rzęsami do treningu to duża oszczędność, która może sięgać nawet 124 zł. Zestawy startowe występują w wersji 1:1, Volume i Premium. Przy największym pakiecie oszczędność sięga blisko 250 złotych, a w składzie znaleźć można między innymi piankę do czyszczenia rzęs, podstawkę kryształową, nożyczki, lusterko, krem remover, zestaw pęset tęczowych, cleaner, primer white, cztery paletki rzęs, dwa kleje, płatki pod oczy, a także materiały pomocnicze.

Alternatywa dla przedłużania rzęs?

Nie wszystkie klientki są zwolenniczkami przedłużania rzęs. Nie oznacza to jednak, że dobra stylistka nie może zaproponować czegoś innego. W naszym sklepie internetowym oferujemy wszystkie niezbędne narzędzia do przeprowadzenia liftingu i laminacji rzęs. Maksymalne podkręcenie i pogrubienie możliwe jest do uzyskania już po pół godzinnym zabiegu. W proponowanym przez nas asortymencie znajdziesz płatki silikonowe do liftingu, separatory, grzebyki, botox do rzęs, odżywkę z keratyną, czy utrwalacz. Wysokiej jakości produkty pozwolą uzyskać spektakularny efekt, który utrzyma się nawet 6 tygodni. Trwałe modelowanie bez niszczenia włosków to hit ostatnich sezonów.

Chcę otworzyć swój salon - od czego zacząć?

Prowadzenie indywidualnej praktyki w zakresie kosmetyki i stylizacji rzęs staje się coraz bardziej modne. Spowodowane jest to komfortem pracy, brakiem zależności i wymaganiami klientów. Z pewnością na początku należy udać się do urzędu i zarejestrować działalność gospodarczą. To bardzo ważny krok pozwalający prowadzić działalność usługową. Bez względu na to, czy przedłużanie rzęs będzie wykonywane w salonie, czy w domu u klienta, warto zainwestować w terminal do płatności bezgotówkowych. Ciekawą propozycją, z której często korzystają szkolące się u nas stylistki, jest dofinansowanie na rozpoczęcie działalności gospodarczej. Dzięki dotacji salon może być wyposażony w najnowocześniejszy sprzęt, co sprawi, że będzie bezkonkurencyjny na rynku lokalnym.

Jak pozyskać klientki na zabiegi przedłużania rzęs?

Wiele pań planujących rozwój własnej działalności gospodarczej martwi się o to, skąd wziąć klientów, którzy będą przynosić zysk i dzięki którym salon stanie się miejscem prestiżowym i polecanym. W branży beauty podobnie jak w innych dziedzinach należy działać na kilku płaszczyznach. Przede wszystkim warto zadbać o odpowiednie materiały reklamowe. W naszym sklepie oprócz plakatów, czy ulotek znaleźć można karnety, zalecenia i ankiety. Dodatkowo warto zadbać o widoczność w mediach społecznościowych. Dziś jest to kanał, dzięki któremu firmy szybko się rozwijają i zdobywają stałych klientów. Rozdania, konkursy i zniżki to atrakcje, które przyciągają klientów. Warto zaproponować również zniżki swoim klientkom za polecenie usług. Dobrze prosperujący salon to także miejsce, w którym pamięta się o urodzinach stałych klientów oraz dba się o nich zarówno na etapie samej usługi, jak i na etapie późniejszym. Zachęcamy do rozwoju z Noble Lashes. Dzięki nam Twój biznes się rozwinie, a Ty będziesz najlepszą stylistką rzęs w swoim regionie.

Niestety nie znaleziono produktu!

1. Sprawdź poprawność zapytania i spróbuj ponownie.
2. Ogranicz szukane słowa do jednego lub dwóch.
3. Podaj ogólną nazwę produktu, którego szukasz. Później będziesz mógł ograniczyć wyniki wyszukiwania korzystając z zaawansowanych filtrów.