Wczytuję dane...

Rzęsy Y i W (2D / 3D)

Zabieg przedłużania rzęs cieszy się coraz większą popularnością zarówno wśród młodych kobiet, jak i pań w średnim wieku. Idealne rzęsy to gwarancja pięknego wyglądu i oszczędności czasu, która jest niezwykle ważna w zabieganym świecie nowoczesnych kobiet. Co więcej, rozwój branży i dostępność profesjonalnych produktów sprawia, że każda kosmetyczka może zaproponować swoim klientkom najlepsze dostępne rozwiązania, a co za tym idzie zadbać o ich zadowolenie i satysfakcję z oferowanych usług. Asortyment sklepu Noble Lashes stworzony został z myślą o najbardziej wymagających klientkach i stylistkach. Odkryj szeroki wybór rzęs Y i W.

Rzęsy Y i W do jakich zabiegów są przeznaczone?

Wśród najpopularniejszych zabiegów kosmetycznych ostatnich lat niewątpliwie znaleźć można przedłużanie rzęs. Własne, delikatne i rzadkie włoski to niejednokrotnie zmora wielu kobiet a jedynym ratunkiem są sztuczne rzęsy przedłużane przez profesjonalną kosmetyczką. W nowoczesnych salonach, których właściciele i personel idą z duchem czasu, można liczyć na wybór z kilku metod aplikacji, w tym najpopularniejszych 2D i 3D. Dzięki nim każda kobieta może mieć piękne, długie, grube i podkręcone rzęsy każdego dnia. Rzęsy Y to produkty dedykowane do zabiegu przedłużania metodą 2:1, czyli 2D, zaś rzęsy W do 3D.

Długie, podkręcone i spektakularne rzęsy 2D

Wiele salonów kosmetycznych oprócz zabiegów przedłużania rzęs metodą 1 do 1 oferuje również rzęsy 2D, czyli aplikację 2:1. Ta metoda objętościowa bazuje na rzęsach Y, czyli kępkach składających się z dwóch pojedynczych sklejonych u podstawy rzęs. Końcówki elastycznych włosków skierowane są w przeciwne strony, dzięki czemu kępka przypomina literę Y. Jej kształt, lekkość i elastyczność sprawia, że aplikacja jest bardzo łatwa i przyjemna a rzęsy nie obciążają naturalnych włosków. Efekty zabiegu najczęściej utrzymują się około 6 tygodni, lecz wiele kobiet decyduje się na regularne uzupełnianie rzęs Y co dwa tygodnie.

Spektakularne spojrzenie z rzęsami 3D

Dla kobiet, które oczekują spektakularnych efektów i długo utrzymującej się stylizacji przygotowaliśmy rzęsy W, które wykorzystywane są podczas zabiegu 3D. Każdy wachlarz składa się z trzech elementów połączonych ze sobą w dolnej części, dzięki czemu łatwo się je zakłada, a efekt nieziemskiego spojrzenia utrzymuje się na długo. Decydując się na rzęsy 3D dostępne w sklepie Noble Lashes nie ma obawy o zbyt mocne obciążenie włosków. Pojedyncze elementy paletek są lekkie, elastyczne i bardzo cienkie, dzięki czemu każda kosmetyczka i miłośniczka zabiegów może zaoferować swoim klientkom usługę na światowym poziomie.

Paletki rzęs 2D i 3D co znajduje się w opakowaniu?

W asortymencie sklepu Noble Lashes znaleźć można rzęsy 2D i 3D w różnym kształcie B, C i D oraz o różnej długości. Pojedyncza paletka składa się z kilku rzędów, w których znajdują się kępki o określonej wielkości pozwalającej rozłożyć ciężar równomiernie. Gotowe wachlarze doczepione są do opakowania w sposób pozwalający na błyskawiczne ich odczepienie przy użyciu pęsety. 

Jak przygotować rzęsy do zabiegu?

Zabieg przedłużania rzęs zarówno metodą 2:1, jak i 3:1 nie wymaga zbyt dużego przygotowania przez klientkę. Część pań decydując się na wizytę w salonie kosmetycznym wykonuje staranny demakijaż, tak aby rzęsy były odpowiednio przystosowane. Nie jest to jednak konieczne, gdyż wiele profesjonalnych kosmetyczek gwarantuje wcześniejsze zmycie resztek makijażu specjalistycznymi środkami. Ma to na celu uniknięcie podrażnień i ułatwienie pracy stylistce rzęs.

W jakie akcesoria do przedłużania rzęs metodą 2D i 3D warto się zaopatrzyć?

Wykonując zabieg przedłużania rzęs 2D i 3D oprócz wysokiej jakości kępków niezwykle ważny jest dobór pęsety. W swojej ofercie posiadamy kilkanaście produktów, które dedykowane są zarówno dla osób początkujących, jak i profesjonalnych stylistek z wieloletnim doświadczeniem. Wśród modeli wartych uwagi znaleźć można pęsety o eleganckim wykończeniu i dodatkowej powłoce ochronnej, modele wykonane ze stali nierdzewnej, które zapewniają stabilizację i wygodę pracy, a także wzory typowo dedykowane do przedłużania rzęs metodą objętościową lub podstawową. Kolejnym niezbędnym produktem będzie również klej, który szybko i trwale zespoli rzęsę naturalną ze sztuczną.

Primer to baza podkładowa, którą stosuje się przed nałożeniem kleju. Dzięki niej efekty zabiegu utrzymują się zdecydowanie dłużej. Przed przyklejeniem kępków należy także użyć cleanera, którego głównym zadaniem jest odtłuszczenie naturalnych włosków. W trakcie przedłużania rzęs profesjonalne kosmetyczki korzystają z płatków i taśm, które dzięki specjalnemu kształtowi idealnie przylegają do twarzy, a w trakcie ich ściągania korzystają z dobroczynnego działania remover-ów w płynie, kremie lub żelu, dzięki którym naturalne włoski nie są uszkadzane.

Gdzie zamawiać asortyment do przedłużania rzęs o kształcie Y i W?

Noble Lashes to sklep, w którym zaopatrują się zarówno właściciele salonu kosmetycznego, jak i osoby samodzielnie wykonujące zabieg we własnym domu. Oferujemy kosmetyki i akcesoria doskonałej jakości, które są w pełni bezpieczne, a ich cena nie jest wygórowana. Zarówno rzęsy Y, jak i W dostępne są w paletkach o starannie dobranej wielkości i ciężkości, tak by efekt zabiegu był nie tylko piękny, ale również trwały. Oferowane przez nas kosmetyki oraz akcesoria niezbędne do zabiegu są inwestycją, która z pewnością się zwróci. Coraz więcej klientek zwraca szczególną uwagę na jakość usługi i wykorzystywanych produktów, wybierając salony, które dbają o bezpieczeństwo i komfort bez względu na typ oferowanej usługi. 

Jaki asortyment oferuje sklep Noble Lashes?

W sklepie Noble Lashes oferujemy wszystko co wiąże się ze stylizacją rzęs nie tylko metodą 2D i 3D, ale również pozostałymi stylami objętościowymi, podstawową metodą 1:1, laminowaniem rzęs czy ich liftingiem. Doskonale wiemy jak dbać o klienta i pozyskać go na długo. Sekret tkwi w umiejętnościach i wysokiej jakości produktach, w które zaopatrzyć się możesz w naszym sklepie. Kariera stylistki rzęs często jest zależna od renomy, jaką zdobędzie w ciągu kilku pierwszych miesięcy. W ramach szerokiego asortymentu oferujemy rzęsy Russian Volume, Mink Expres oraz Eco Volume Lashes. Zachęcamy do zapoznania się z całym asortymentem dostępnym na stronie noblelashes.pl.

Jak zdobyć klientki na przedłużanie rzęs 2D i 3D?

Solidne podstawy merytoryczne, pasja, zdolności i wysokiej klasy asortyment to oczywiście podstawa, jednakże salon kosmetyczny nie może obejść się bez klientek. Dziś dużą siłą jest internet a wraz z nim opinie zadowolonych klientek. Warto zatem dbać o klienta, planować wizyty, tak by każdej osobie poświęcić jak najwięcej czasu oraz regularnie uczestniczyć w szkoleniach branżowych, które podniosą umiejętności i sprawią, że salon będzie bezkonkurencyjny. Media społecznościowe z pewnością są podstawowym źródłem znalezienia klientek nie tylko na przedłużanie rzęs 2D i 3D, ale również na pozostałe zabiegi kosmetyczne.

Chcesz się rozwijać? Skorzystaj ze szkoleń!

Noble Lashes to nie tylko sklep z akcesoriami kosmetycznymi, czy baza wiedzy. Oferujemy także profesjonalne szkolenia z instruktorami nie tylko w kraju, ale również za granicą. Nasi trenerzy dostępni są między innymi w Holandii, Irlandii, Anglii, Szwecji, Szkocji czy we Włoszech. Dodatkowo na terenie kraju proponujemy szkolenia kosmetyczne z permanentnego makijażu brwi, przedłużania rzęs dolnych i górnych, rekonstrukcji brwi, jak również bardzo modnych w ostatnich latach zabiegów liftingu i laminowania rzęs. Jesteśmy w każdym województwie a nasi instruktorzy to uznani w branży kosmetolodzy. Doświadczenie i wiedza pokrywa się ze zdobywanymi nagrodami i wyróżnieniami. Dzięki temu każdy kursant ma pewność, że otrzymuje nie tylko wiedzę merytoryczną, ale również praktyczną. Co więcej, instruktorzy doskonale zdają sobie sprawę z tego, jak ważny jest rozwój i z tego też względu sami regularnie podnoszą swoje kwalifikacje.

Niestety nie znaleziono produktu!

1. Sprawdź poprawność zapytania i spróbuj ponownie.
2. Ogranicz szukane słowa do jednego lub dwóch.
3. Podaj ogólną nazwę produktu, którego szukasz. Później będziesz mógł ograniczyć wyniki wyszukiwania korzystając z zaawansowanych filtrów.