Wczytuję dane...

Rękawiczki

W ofercie naszego sklepu nie mogło zabraknąć rękawiczek ochronnych, należących do grupy podstawowych akcesoriów, które powinny znaleźć się na wyposażeniu każdego salonu kosmetycznego. Przydadzą się także stylistom świadczącym swoje usługi mobilnie, np. w domach klientek. Niezależnie od miejsca wykonywanych zabiegów zawsze na pierwszym miejscu trzeba stawiać wysoki poziom higieny pracy. Zachowanie reżimu sanitarnego jest bardzo istotnym czynnikiem z punktu widzenia naszego bezpieczeństwa, gdyż brak higieny może być przyczyną poważnych problemów zagrażających zdrowiu, a nawet życiu. Zatem jeśli jesteś odpowiedzialną stylistką lub właścicielką salonu kosmetycznego, to koniecznie już dziś zamów najwyższej jakości rękawiczki ochronne dla siebie lub swojego personelu w atrakcyjnej cenie. Gwarantujemy szybką dostawę oraz pomoc na każdym etapie zamówienia. W razie dodatkowych pytań związanych z asortymentem zachęcamy do zadania ich drogą telefoniczną lub mailową. Nasi konsultanci chętnie pomogą w wyborze odpowiednich produktów i doradzą w zakupie.

Rękawiczki jednorazowe – skuteczna ochrona i gwarancja bezpieczeństwa

Oferowane rękawiczki ochronne zabezpieczają przed bakteriami, wirusami i różnego rodzaju mikroorganizmami, które mogą mieć szkodliwy wpływ na nasze zdrowie. Drobnoustroje mogą przenosić niebezpieczne choroby, dlatego warto się przed nimi chronić za wszelką cenę. Dodatkowo istotną kwestią jest fakt, że rękawiczki ochronne stanowią doskonałe zabezpieczenie przed kontaktem ze środkami chemicznymi, często drażniącymi dla skóry, niejednokrotnie będącymi przyczyną alergii i stanów zapalnych. Tego rodzaju akcesoria chronią również przed kontaktem z krwią, co sprawia, że ich stosowanie jest tak istotne w przypadku wykonywania zabiegów kosmetycznych, w których występuje możliwość skaleczenia się lub przerwania ciągłości skóry.

Rękawiczki ochronne niezbędne do zachowania najwyższego poziomu higieny

Rękawiczki ochronne dostępne w naszym sklepie spełniają wiele zadań, gdyż poza zabezpieczeniem przed wirusami i bakteriami pozwalają zapewnić także najwyższy poziom higieny podczas wykonywanych zabiegów. Stosowanie tego rodzaju akcesoriów podwyższa również standard świadczonych usług, co przekłada się na ich jakość i opinie klientów. Samopoczucie osób korzystających z zabiegów powinno być priorytetem dla personelu. Kosmetolodzy i stylistki wykonujący manicure, przedłużanie rzęs czy oczyszczanie twarzy, dzięki używaniu rękawiczek ochronnych stają się godni zaufania i traktowani jak prawdziwi profesjonaliści, dla których dobro i bezpieczeństwo klienta jest najważniejsze.

Zalety oferowanych rękawiczek ochronnych

Prezentowane w tej kategorii rękawiczki ochronne mają wiele zalet, które warto poznać jeszcze przed ich zakupem. Poza skuteczną ochroną przed szkodliwymi drobnoustrojami i gwarancją zachowania najwyższego poziomu higieny i bezpieczeństwa podczas pracy w salonie kosmetycznym oferowane rękawiczki ochronne charakteryzują się starannym wykonaniem z wysokiej jakości materiałów. W ich przypadku zadbano o najdrobniejsze szczegóły, co zapewnia ponadprzeciętną trwałość, wytrzymałość i odporność na uszkodzenia. Dodatkowo są wygodne i komfortowe w użytkowaniu ze względu na dużą elastyczność i doskonałe dopasowanie do dłoni. Rękawiczki ochronne nie przeszkadzają podczas pracy, gdyż nie ograniczają swobody ruchu.

Zasady stosowania rękawiczek ochronnych

Podczas stosowania rękawiczek ochronnych należy być ostrożnym i uważnym. Aby akcesoria te spełniły swoją rolę i wykazały jak najwyższą skuteczność, zaleca się wymieniać je po każdym kontakcie z potencjalnym źródłem zakażenia. Dodatkowo konieczna jest ich zmiana po zabrudzeniu czy uszkodzeniu. Warto również zwracać uwagę na prawidłowe zakładanie i ściąganie rękawiczek ochronnych. Dla zachowania maksymalnego poziomu czystości przed ich założeniem najlepiej umyć ręce lub odkazić je środkiem do dezynfekcji. Następnie trzeba chwycić rękawiczkę za końcówkę w miejscu, w którym powinien znajdować się nadgarstek i jednym, płynnym ruchem założyć je na dłoń. Podczas tej czynności należy starać się nie dotykać gołymi rękami innych części rękawiczek, a w szczególności palców. Po zużyciu akcesoria powinny zostać wyrzucone do specjalnego pojemnika na odpady. Aby bezpiecznie zdjąć rękawiczki ochronne, trzeba chwycić je palcami za końcówkę na wysokości nadgarstka, a następnie przewracając je na wewnętrzną stronę jednym ruchem ściągnąć z dłoni.

Szeroki wybór rękawiczek ochronnych w sklepie Noble Lashes

Oferowane w naszym sklepie rękawiczki ochronne są bardzo uniwersalne, gdyż można je stosować do różnego rodzaju zabiegów. Wśród nich warto wymienić między innymi manicure, pedicure, stylizację brwi i rzęs czy też pozostałe usługi higieniczne, w których wymagane jest zastosowanie wszelkich zasad bezpieczeństwa i sterylności. Dodatkowo można je z powodzeniem wykorzystać podczas prac sprzątających w salonie. Szeroki wybór modeli sprawia, że z pewnością każdy znajdzie idealny wariant dla siebie. Opakowania zawierają wiele sztuk, dzięki czemu ich zakup pozwala mieć je zawsze w odpowiednim zapasie. Oferujemy różne kolory rękawiczek ochronnych, między innymi biały, czarny i niebieski odcień. Wybrany wariant można dopasować np. do kolorystyki stroju personelu.

Niestety nie znaleziono produktu!

1. Sprawdź poprawność zapytania i spróbuj ponownie.
2. Ogranicz szukane słowa do jednego lub dwóch.
3. Podaj ogólną nazwę produktu, którego szukasz. Później będziesz mógł ograniczyć wyniki wyszukiwania korzystając z zaawansowanych filtrów.