Wczytuję dane...
Przedłużanie rzęs m. objętościowymi

Przedłużanie rzęs metodą objętościową m. in. rzęsy 2D (2:1), rzęsy 3D (3:1) czy Hollywood Effect

Rzęsy 3D czy Hollywood Effect to piękne, wyraziste spojrzenie, które jest marzeniem wielu kobiet. W końcu oczy to największa ozdoba twarzy: potrafią hipnotyzować, zauroczyć, przyciągnąć uwagę. Idealną ozdobą oczu jest wachlarz gęstych, długich rzęs. Niestety, nie zawsze naturalne rzęsy spełniają oczekiwania ich właścicielek. Dlatego z pomocą przychodzą innowacyjne metody pogrubiania, wydłużania i podkręcania rzęs dzięki ich sztucznym odpowiednikom. 

 

przedłużanie rzęs, metody objętościowe, rzęsy 2D, rzęsy 3D, rzęsy Hollywood Effect

 

Rzęsy 2D (2:1), 3D (3:1), 4D - co to znaczy?

Przedłużanie rzęs metodą obiętościową to dodanie rzęsom objętości za pomocą kilkukrotnego ich pomnożenia. Istnieją różne wersje metod objętościowych - ich dobór uzależniony jest od preferencji klientek i oczekiwanego rezultatu. Może być on delikatny i naturalny, a może być spektakularny i bardzo widoczny.

Przedłużanie rzęs 2 do 1 (rzęsy 2:1), czy aplikacja 3 do 1 (rzęsy 3:1) lub zagęszczenie 4 do 1 (rzęsy 4:1) polega na doklejaniu do rzęsy prawdziwej odpowiednio dwóch, trzech lub czterech rzęs sztucznych. Są one wykonane z ultra lekkiego tworzywa (mogą być to rzęsy jedwabne, z futra norek syberyjskich lub syntetyczne), które nie obciąża i nie uszkadza rzęs naturalnych.

Rzęsy dopasowuje się do kształtu oka klientki, by utrzymać maksymalnie naturalny i piękny efekt. Im więcej rzęs doczepionych, tym bardziej spektakularne i wyraziste spojrzenie. Uzyskany efekt utrzymuje się na powiekach od czterech do ośmiu tygodni.

Metody te nie tylko zapewniają kobiecie pięknie podkreślone rzęsy, ale i zaoszczędzają wiele czasu - nie ma potrzeby nakładania na nie tuszu do rzęs ani używania zalotki - rzęsy zawsze wyglądają świetnie, są podkręcone, rozdzielone i gęste.

Rzęsy Hollywood Effect oraz Russian Volume - jak wyglądają?

Metody Russian Volume oraz Hollywood Effect, jak same nazwy wskazują, gwarantują naprawdę spektakularne efekty, a oko zyskuje zupełnie nowy wymiar. Dzięki przedłużaniu tymi sposobami, rzęsom nadana jest maksymalna objętość.

Do jednej rzęsy naturalnej przykleja się kępkę kilku rzęs sztucznych, przy czym wybiera się rzęsy najlżejsze , by przy dużej ich ilości nie obciążyć powieki i nie zniszczyć naturalnych rzęs. Nie tylko świetny efekt jest zaletą tych metod, ale też zupełnie bezbolesny zabieg, brak negatywnego wpływu na kondycję rzęs prawdziwych i długo utrzymujący się efekt.

Rzęsy przykleja się, podobnie jak w pozostałych metodach objętościowych, zamaczając je w kleju (najlepiej specjalistyczny, hipoalergiczny, który zmniejszy ryzyko niekorzystnego działania na oczy, czy skórę wokół nich).

Ile kosztuje zagęszczanie rzęs metodami objętościowymi?

Koszt wykonania zabiegu może się różnić w zależności od regionu oraz salonu. Poniższe zastawienie jest tylko orientacyjne i zostało opracowane na rok 2018/2019. 

rzęsy 2D (2:1) rzęsy 3D (3:1) rzęsy 4D (4:1) rzęsy Russian Volume rzęsy Hollywood Effect
cena za przedłużanie 220zł 240zł 260zł 260zł 260zł
cena za uzupełnienie 180zł 200zł 220zł 220zł 220zł

Przed zabiegiem

Najważniejsza rzecz, o której należy pamiętać przed wizytą u kosmetyczki to brak makijażu na rzęsach i powiekach - najlepiej wykonać w domu dokładny demakijaż, tak by po przybyciu do salonu od razu przejść do zabiegu. Samo przedłużenie rzęs trwa nawet do czterech godzin. Z racji tego, że zabieg bywa czasochłonny, poleca się przyjść na niego najedzonym i wypoczętym.

Osobom z jasnymi rzęsami mogą przed zabiegiem wykonać dodatkowo barwienie rzęs henną, aby wyrównać ich koloryt, a nawet lekko je przyciemnić - to ułatwi pracę kosmetyczce. Wybierając salon kosmetyczny, warto zrobić rozeznanie i wybrać taki, w którym używane są produkty najwyższej jakości, a kosmetyczki to profesjonalistki i znawczynie swego fachu.

Po zabiegu

Przez dwie doby po wykonaniu zabiegu należy pamiętać o kilku zasadach, by nie naruszyć rzęs, a tym samym zapewnić im jak najdłuższą trwałość. Jedną z nich jest unikanie dużej wilgoci, pary wodnej, ciepła suszarki lub wystawiania rzęs na działanie strumieni wody (np. pod prysznicem). Może to osłabić działanie kleju i sprzyjać szybszemu odpadaniu rzęs.

Płyn do demakijażu należy zamienić na lekki płyn micelarny (nie powinny być to płyny dwufazowe lub olejki, by nie obciążać rzęs), a samo usuwanie makijażu powinno być wykonywane bardzo delikatnie. Należy też zwracać uwagę, by nie dotykać i nie pocierać oczu - można tym samym naruszyć strukturę doklejonych rzęs oraz zdeformować ich wygląd. Efekt pięknego wachlarza rzęs utrzymuje się średnio ponad miesiąc, dlatego po tym czasie warto udać się do kosmetyczki na uzupełnienie ubytków.

Szkolenie z przedłużania rzęs metodami objętościowymi

Jeśli interesuje Cię szkolenie to zapraszamy Cię na specjalną stronę poświęconą kursom z przedłużania rzęs metodami objętościowymi.

Pozostałe zabiegi