Wczytuję dane...
Rekonstrukcja brwi - building i sculpting

Rekonstrukcja brwi - building i sculpting

Chyba każda kobieta marzy o kuszących i gęstych brwiach. Dlatego od kilku lat dość popularnym nad Wisłą zabiegiem estetycznym staje się rekonstrukcja brwi. Na czym ona polega i jak przebiega ów proces? Na te pytania odpowiemy w poniższym artykule.

Rekonstrukcja brwi - elegancka i praktyczna alternatywa microblading-u

Wiele kobiet narzeka na swoje brwi. Często argumentują one, że ich struktura jest zbyt rzadka. Skutkuje to rzecz jasna ich niewyraźnym konturem, który niekorzystnie wpływa na ogólną aparycję twarzy.

Z tego też powodu wiele kobiet decyduje się na makijaż brwi. Polega on na delikatnym zarysowaniu ich konturów specjalną kreską. Niestety, proces ten trzeba powtarzać codziennie. Alternatywą jest tu makijaż permanentny, ale nie zapominajmy, że utrzymuje się on na twarzy nawet do dwóch lat.

Jak wygląda rekonstruowanie brwi?

Opisując przebieg rekonstrukcji brwi nie można zapomnieć o dwóch podstawowych metodach, wykorzystywanych przez stylistki.

  1. Building - jest to proces, w którym do naturalnych brwi Klientki doczepia się sztuczne włoski. Dzięki nim brwi staną się bardziej gęste, zachowując przy tym swój naturalny wygląd i piękno. Zaletą tej metody jest bardzo wyrazisty i odpowiednio wygięty łuk brwiowy.
  2. Sculpting - ta metoda polega na wykorzystaniu specjalnej masy strukturalnej, która po nałożeniu na skórę utrzymuje się na niej przez około 4 tygodnie. Jest to rozwiązanie optymalne dla tych Pań, które nie mają odpowiednio zarysowanych początków, lub końców łuków brwiowych.

Przy rekonstrukcji brwi Klientka nie musi stawać przed wyborem określonej metody. Wręcz przeciwnie - zarówno building, jak i sculpting mogą być ze sobą łączone. Wiele kobiet posiadających bardzo złożone ubytki w brwiach łączy ze sobą obydwie metody.

Dla kogo będzie ten zabieg?

Proces rekonstrukcji brwi będzie odpowiedni dla tych Pań, które z różnych powodów nie mogą cieszyć się pięknymi brwiami i jednocześnie szukają nieinwazyjnych metod, mogących przywrócić im naturalne piękno.

Podsumowując, jest to zabieg polecany wszystkim Paniom, które chcą w ten sposób podkreślić swoją urodę.

Szkolenie z rekonstrukcji brwi

Jeśli interesuje Cię szkolenie to zapraszamy Cię na specjalną stronę poświęconą kursom z rekonstrukcji brwi.

Microblading

Pozostałe zabiegi